Před více jak 20 lety jsme pro Vás získali výhradní zastoupení pro značku PRIMO, výrobce: MOROCOLOR ITALIA S.P.A. (ITÁLIE) pro Českou a Slovenskou republiku.

Na trh Vám přinášíme kvalitní výtvarné, školní i hobby potřeby, taktéž pomůcky a doplňky na dekorování textilu.

Všechny produkty zkoušíme, hledáme nové techniky, nápady a inspirace na tvoření pro malé i velké kreativce.

 

Značka PRIMO – VÝROBCE: MOROCOLOR ITALIA S.P.A. (ITÁLIE) 

Rodinná firma s tradicí od roku 1933.

Továrnu založil děda Camillo a dnes je to již třetí generace, která stojí v čele a pokračuje v rodinné tradici. Všichni dědicové jsou zapojeni do celého procesu výroby od chemického složení barev až po marketing.

Receptury jsou patentované a patří do dědictví staré téměř sto let – dnes se barvy vyrábí stejnými postupy, bez chemie, ale s inovativními prvky.

Od roku 2010 je společnost provozována na solární energii a osvětlena LED osvětlením. Mají funkční systém nízké spotřeby vody a všechny materiály, které používají jsou recyklovatelné. Zakládají si na používaní kvalitního pigmentu, proto jsou barvy syté, jasné, zářivé a mají vysokou krycí schopnost.

Obaly jsou víceúčelové, znovupoužitelné, mají bezpečnostní krytky pro ochranu malých dětí,  lahvičky mají ergonomická tvar.

Značka MAGIC: Šablony a výseky MAGIC jsou autorskou tvorbou společnosti RICO.cz s.r.o.

Výrobky rozdělujeme na šablony a výseky.

Edukační a dekorativní šablony a výseky MAGIC jsou ucelenou řadou výrobků, které jsou určeny jak pro děti různých věkových kategorií, tak i pro dospělé kreativce.

Jsou vyrobené ze silně klíženého kartonu 220 g/m2. Vhodné pro různé výtvarné techniky jako je frotáž, tupovaní barvou, kresba plastelínou, foukaní fixy nebo sprejovaní.

Sada šablon obsahuje 6 kusů, sada výseku 10 kusů. Oba typy výrobku se dají použit na všechny výše uvedené výtvarné techniky. Rozdíl je v tom, jak výsledná práce bude vypadat.

 

Bavlněné nákupní tašky, batohy a pytlíky.

Produkty splňují podmínky certifikace:

Certifikát OEKO -TEX Standard 100 Certifikát OEKO TEX STePcertifikát BSCI

 

• Výrobce: KI-SIGN (Francie)

Nažehlovací dekorace – obrázky na textil klasické, štrasové, bavlněné. Hot-fix nažehlovací folie, samolepící flexibilní šablony, tetování. Doprodej posledních kusů.

 

• Výrobce: DTM LOISIRS CREATIFS (Francie) 

 Doprodej posledních kusů.

 

 • Výrobce: SINO HARVEST Co., Ltd (Hong Kong) – Makins

Modelovací pomůcky – příslušenství k extruderu, kovová vykrajovátka, plastové formy a strukturovací podložky. Doprodej posledních kusů.

 

 • Výrobce: Hinodewashi (Japonsko) – Oyumaru

  Oyumaru – gumová modelovací hmota, která je opakovatelně použitelná.

Vhodná pro různé druhy modelování, snadnou a rychlou výrobu forem, výrobou  bijou elementů. Doprodej posledních kusů.

 

• Výrobce: PAPIRUS 

 Kancelářské potřeby –  desky s drukem ve formátu A5, A4, A3, prezentační katalogové knihy s 10, 20, 30, 40, 60, 80 a 100 listy, zakládací obaly. Doprodej posledních kusů.