KategorieSlevy

 

Výroba scrapbook papírů


Výroba scrapbook papírů

 

 

Co budeme potřebovat: 

Tvořit můžete prakticky s čímkoliv co doma máte, pro nás jsou základem opět magické voskovky a ostatní pomůcky, které můžete použít jsou pouze orientační. Záleží zda se rozhodnete vyrábět rámeček nebo papír či cokoliv jiného. 

 

Bílý papír A4 

- můžete použít i pokud máte k dispozici např. nažloutlý papír pro starodávný nádech, nebo nepotřebnou hodně starou stránku z knihy či časopisu (černobílý klasický papír ne povoskovaný)

Barevný karton - čtvrtka A4 

- na podlepení

Magické voskovky klasické i metalické

Temperové barvy, černé fixy-linery, gelová pera, razítka apod..

Šablony papírové

Struktury na podklad

- strukturovací podložky, kuchyň. podložky Ikea, bublink.folie, armovací tkanina, bavlněné krajky...

Komponenty

- knoflíčky, korálky, textilní látky 


Základem pro výrobu scrapbookové stránky je klasický bílý papír A4 80, na který technikou frotáže s magickými voskovkami přeneseme struktury např. krajka, bublink.folie, šablona, výsek a pod. Výhodou, je že na vrstvu namalovanou mag.voskovkou můžete použít další pomůcky jako gelová pera, razítka, barvy, protože budou držet a barvy se tak na sebe vrstvit.. Můžete použít temperu a šablonu na papír vytupovat, použít razítka, polepit jinými ústřižky z papíru.

Všechny detaily můžete zvýraznit černými linery, fixami nebo prašnou křídou. Jakmile máme všechny vrstvy suché pro krásnější efekt dozdobíme metalickou magickou voskovkou, papír tak bude mít lesklý efekt a barvy se sjednotí, hlavně okraje a stránka bude vypadat jako z časopisu. Nakonec můžete dozdobit knoflíky nebo látkovými kousky apod.
Hotový papír nalepíme na barevný karton nebo čvtrtku.
Tímto způsobem si můžete vyrobit i rámečky na fotografie.


Výroba papírů na scrapbookSlevyKošík

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně