Darwi TEX GLITTER fix na textil 6ml

79,00 Kč s DPH

Koupit

THE CLAY AND PAINT FACTORY sa.

Dostupnost ve dnech:

Darwi tex s glitrovým efektem (třpytivý) a hrotem 2mm jsou speciální fixy určené pro malování a dekoraci textilu. Vhodné pro bavlnu, len, umělá vlákna, jutu, hedvábí.  

Textil, který budete dekorovat musí být vždy čistý, aby barva dobře držela.

Před malováním si připravte také podložku např. karton, kterým si textil můžete podložit, aby barva neprosákla skrz. Například u trička nebo tašky pod vrstvu kterou budete malovat, vložit dovnitř do trička.

Fixy dobře protřepejte a mírným tlačením na hrot nechte barvu zcela prosáknout, používejte jako tužku, malováním hrotem dolu.

Pokud malujete více vrstev nebo složitější vzory je snadnější si barvy nechávat průběžně schnout, jinak se mohou smíchat. Doba schnutí je různá a odvíjí se od velikosti vzoru a vrstvy barvy.

Po úplném zaschnutí barvu zafixujte žehličkou přes látku z rubové strany nebo přes pečicí papír po dobu 5.minut. Teplota žehličky na pozici bavlna /bez páry/.

Po zažehlení jsou barvy odolné praní max.do 60°C a žehlení. 

Po skončení práce vyjměte zlehka hrot popisovače a opláchněte jej pod tekoucí vodou, hrot nechte volně vysušit. Fixy uskladňujeme s čistým a jen zlehka nasazeným hrotem.

   5 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:
   

   Košík

   Žádné zboží

   Poštovné 0,00 Kč
   Celkem 0,00 Kč

   K pokladně